Вибираємо диван правильно

Вибираємо диван правильно

Незважаючи на прогрес, якісними меблями є тільки ті дивани, які мають міцний каркас, обтягнутий якісним матеріалом, пружини для міцності і зручності і подушки. Для створення сучасних диванів часто використовуються такі матеріали, як поролон, синтепон, латекс і багато інших, які по ідеї повинні були замінити справжні міцні пружини. Однак, як показує практика, не всі дивани, внутрішня частина яких виготовлена ​​з таких матеріалів, можуть служити вам дійсно довго.

Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні достатніми коштами, щоб придбати диван своєї мрії, тоді купуйте дешевший варіант. Проте ні в якому разі не вибирайте такий, в основі якого буде поролонова крихта. Такий диван точно прослужить недовго. Найкраще віддати перевагу диван, вироблений на основі пружинного блоку.

Вся міцність якісного дивана в повній мірі залежить від пружин. Вони повинні бути закріплені у вертикальному положенні, у середині дивана, бажано, повинна бути сітка і прошарок з ватину або войлока. Саме така внутрішня конструкція може гарантувати міцність і довговічність дивана.

Якщо говорити про складові частини дивана, особливо про каркасі, то краще, якщо він буде виготовлений з міцних порід дерева. Всі дерев’яні деталі при покупці повинні бути добре просушеними, тоді вони не будуть схильні до вологості, гниття і інших видів псування.

Якщо в дивані присутній такий матеріал, як деревно-стружкова плита, то вона повинна бути високої якості. Незважаючи на те, що будь-який диван з металевим каркасом буде досить міцний, все ж краще всього віддати перевагу каркасу дерев’яному – він буде набагато надійніше і з часом не зіпсується, що зазвичай робиться з складними металевими механізмами.

 

Автор: Taras

Comments are closed.