Види тканин. Видалення плям в залежності від тканини.

Види тканин. Видалення плям в залежності від тканини.

За інтенсивністю експлуатації меблеві тканини поділяються на три наступних типи:

Меблеві тканини інтенсивної експлуатації

(Heavy use) понад 20 000 циклів

Меблеві тканини повсякденної експлуатації

(Normal use) від 15 000 до 20 000 циклів

Делікатні меблеві тканини

(Light use) від 5 000 до 15 000 циклів

Дана класифікація розроблена на основі досліджень BSI STANDARTS (Британський Інститут Стандартів) і з урахуванням рекомендацій виробників. Згідно цій формі були розроблені три системи догляду за меблевими тканинами:

Тканини інтенсивної експлуатації

1. Для видалення пилу регулярно обробляйте поверхню тканини пилососом або вологою губкою, або проводите чистку м’якою щіткою (не частіше 1 разу на тиждень).

2. Користуйтеся спеціальними засобами для догляду за меблевими тканинами, що не містять підбілювачів . Перед використанням обов’язково перевірте засіб на непомітній ділянці оббивки ваших меблів.

3. Вироби з меблевої замші можна один раз на місяць обробляти вологовідштовхуючим засобом для штучної замші.

4. При сильному забрудненні тканину можна випрати вручну або в пральній машині (режим «Делікатне прання») при t 30 ° -40 ° С.

5. Використовуйте делікатний режим віджиму (на малих обертах) або природну сушку. Не вичавлювати вручну.

6. Гладити рекомендуємо праскою з відпарювачем  з виворітного боку через бавовняну білу тканину (максимальна t 110 ° С -150 ° С).

Тканини повсякденної експлуатації

1. Для видалення пилу регулярно обробляйте поверхню пилососом або губкою (сухий або вологою, залежно від інструкції по догляду за конкретним виробом), або проводите чистку м’якою щіткою (досить 1 раз на тиждень).

2. Користуйтеся спеціальними засобами для догляду за меблевими тканинами, що не містять відбілюючі речовини, такі як перхлоретілен або аміак. Перед використанням обов’язково перевірте засіб на непомітній ділянці оббивки ваших меблів.

3. Для деяких виробів, виготовлених з меблевої тканини повсякденної експлуатації, допустима прання, віджим і прасування (чітко дотримуйтесь рекомендацій виробника тканини).

4. Якщо тканина дозволено прати (залежно від інструкції по догляду за конкретним виробом), використовуйте нейтральний порошок або рідке безбарвне мило. Періть вручну при t +30 ° С або в пральній машині (режим «Делікатна Прання»).

5. Не вичавлюйте тканину вручну. Використовуйте короткий режим віджиму або природну сушку.

6. Якщо тканина дозволено гладити (залежно від інструкції по догляду за конкретним виробом), користуйтеся праскою з відпарювачем. Гладьте з виворітного боку через бавовняну білу тканину (максимальна t 110 ° С).

Делікатні тканини

1. Чистіть тканину пилососом, використовуючи відповідні режим і швидкість, а також насадки для делікатного чищення меблів. Для чищення тканини цього типу підійде також неметалічна м’яка щітка.

2. Для деяких виробів, виготовлених з делікатною меблевої тканини, допустима чищення з використанням спеціальних засобів, призначених для догляду за меблевими тканинами і не містять відбілюючих речовин. Перед використанням обов’язково перевірте засіб на непомітній ділянці оббивки ваших меблів.

3. Також припустима прання, віджим і прасування (чітко дотримуйтесь рекомендацій виробника тканини).

4. Якщо тканина дозволено прати (залежно від інструкції по догляду за конкретним виробом), використовуйте нейтральний порошок або рідке безбарвне мило. Періть тканину лише вручну і при t +30 ° С (не частіше двох разів на рік).

5. Не вичавлюйте! Використовуйте природну сушку!

6. Якщо тканина дозволено гладити (залежно від інструкції по догляду за конкретним виробом), робіть це негорячою праскою (максимальна t 110 ° С) з виворітного боку і через вологу бавовняну білу тканину.

 

Автор: Taras

Comments are closed.