Сучасні тенденції в світі ексклюзивних меблів

Сучасні тенденції в світі ексклюзивних меблів

Дизайн сучасних меблів з ​​масиву почав формуватися ще в середині XX століття, в період, коли змінилися вимоги споживачів. Головними орієнтирами меблевої індустрії того часу стали практичність, функціональність і ергономічність, що цілком відповідало тодішньому ритму життя. Меблі придбали простоту, легкість, комфорт і індивідуальність. Нові предмети обстановки були здатні органічно вписатися практично в будь-який інтер’єр, відображаючи настрій його володарів і підкреслюючи гідності стилістичних рішень. У будинках і квартирах, вона стала незамінним атрибутом затишку, будучи відмінною прикрасою внутрішнього оздоблення кімнат. Особливу популярність ексклюзивні меблі сучасного дизайну отримали в обмеблюванні й оформленні офісних приміщень, допомагаючи підкреслити солідність компанії і створити ділову атмосферу практичності і комфорту. У цей період одним з провідних напрямків стало виготовлення меблів на замовлення, нерідко, і за авторськими ескізами.

Основні сучасні тенденції в галузі виготовлення та дизайну ексклюзивних предметів обстановки спрямовані на задоволенні будь-яких побажань і потреб замовника, що дозволяє створювати меблі, що володіють своїм унікальним «характером». Сучасні ексклюзивні предмети інтер’єру покликані підкреслити неповторність та індивідуальність свого власника, іншими словами, вони повинні бути не тільки функціональними та надійними, але і стильними. Багато особливості існуючого виробництва продиктовані меблевою модою останніх років, що відображає основні пристрасті і смаки покупців, втілені в нестандартних і сміливих дизайнерських рішеннях. Слід згадати, що ключовими інструментами «еволюції» широкого і багатогранного Миру меблевої індустрії є три основні чинники: матеріали виготовлення, колірна гамма і стиль, які дають безмежні можливості для фантазії майстрів і дизайнерів. І, якщо в області матеріалів виробництва зберігається відносна стабільність, то стиль і колірна палітра вельми мінливі. Серед останніх актуальних тенденцій світу ексклюзивних меблів можна виділити два ключових напрямки, це класика і модерн. Ексклюзивні меблі з масиву, виконані в класичному стилі, практично не піддаються віянням моди, вони завжди затребувана серед певного кола споживачів. Що стосується модерну, то це більш сучасний напрямок, побудований на поєднанні стилю ХАЙ-ТЕК і мінімалізму нового покоління. У дизайні і обробці предметів інтер’єру останньою тенденцією є штучне старіння дерева, що додає інтер’єру дорожчий, солідний зовнішній вигляд.

Також, поступово входять в моду елементи кування, різноманітна фурнітура під бронзу і мідь. Широке використання скла, прозорого та кольорового пластику (у меблів сучасного стилю), дозволяє зробити її більш легкою, наповнити інтер’єр світлом і повітрям. Сучасні тенденції в світі ексклюзивних меблів, як і сама меблева мода, багато в чому зазнають сезонних змін. З розвитком дизайну і індивідуального оформлення інтер’єрів, виробництво унікальних меблів за індивідуальними ескізами набирає все більшої популярності.

Автор: Taras

Comments are closed.