Співпраця з торгово-виробничим підприємством VASTEP гарантує надійність, порядність та зручність. Наша робота спрямована на задоволення найвибагливіших смаків та потреб як наших клієнтів так і партнерів.

Основною ціллю до якої рухається наше підприємство – стати надійним партнером, який зможе принести у Ваше життя успіх та розвиток Вашого бізнесу.
З великим задоволенням пропонуємо Вам, шановні колеги,розглянути можливість налагодження взаємовигідної співпраці між нашими компаніями для досягнення спільної мети. А власне пропонуємо співпрацю з реалізації наших товарів через Ваші меблеві салони чи інші торгівельні точки на взаємовигідних засадах.

Широкі можливості створення нами якісної продукції обумовлені стабільною роботою нашої мережі та її постійним розвитком.
Щодо цінової політики, то за умови нашої співпраці вона може суттєво відрізнятися від роздрібної торгівлі. Ціни можуть змінюватись в залежності від географічного розташування торгівельних точок, а також об’єму замовленя та умов доставки.

Направляйте свої запитання щодо співпраці на e-mail: vastep.mebli@gmail.com або звертайтеся за телефоном: (067) 81-25-255